Sven Lidberg oljemålning

397119

SVEN LIDBERG (1929-2009): Figurer vid dass, signerad, olja på pannå, ca 26x22 cm

Fack 4

Sven Lidberg oljemålning

Budhistorik (10 bud)
2662472
750
2660719
700
2658128
650
2656606
600
2656479
550

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.