Victor Vasarely färgserigrafi

397118

VICTOR VASARELY (1908-1997): "Clown med boll" ur sviten Figurativ, svit med fem färgserigrafier, 1987, signerade och numrerade 136/275, editerad av Galerie Börjesson, Malmö, ca 73x43 cm, oramad

Hanteringsveck

Rum 9

Victor Vasarely färgserigrafi

Budhistorik (14 bud)
2662375
2661868
2662374
1 900
2661868
1 800
2661954
1 700

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.