Byrå i sengustaviansk stil

397116

BYRÅ med stenskiva, sengustaviansk stil, 1900-tal, fanerad i mahogny, listverk, dragringar och beslag i mässing, höjd 81, 95x47 cm

smärre ytskador, nyckel saknas

Rum 11

Byrå i sengustaviansk stil

Budhistorik (24 bud)
2658273
5 200
2664044
5 000
2658273
4 600
2664042
4 400
2658273
4 200

Slutpris SEK:
5 200
498 EUR, 585 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.