Harald Lindberg oljemålning

397109

HARALD LINDBERG (1904-1976), "Kungsträdgården", signerad Harald Lindberg, olja på duk, 59x54 cm, i målningen inlagt grus från Kungsträdgåren

Konst, Modernt måleri, Stockholmiana

Fack 51

Harald Lindberg oljemålning

Budhistorik (38 bud)
2667467
7 000
2667463
6 800
2667456
6 600
2667461
6 600
2667456
6 400

Slutpris SEK:
7 000
705 EUR, 801 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.