Stolar 1800-tal

397096

STOLAR, 4 st, betsade, 1800-tal, betsade, stoppade sitsar, sitthöjd ca 45 cm

Slitage, skador

Rum 15

Stolar 1800-tal

Budhistorik (13 bud)
2662702
2 800
2660174
2 600
2660174
1 900
2662701
1 800
2660174
1 700

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.