Erik Wörts fåtölj Kolding

397093

FÅTÖLJ, tidigt 1900-tal, mönstrad textilklädsel, mörkbetsade ben i trä, sitthöjd ca 42 cm

Visst slitage, renoverad

Rum 12

Erik Wörts fåtölj Kolding

Budhistorik (3 bud)

2661989
2658188
2656430

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.