Spelbord 1800-talets slut

397091

SPELBORD, mahogny, 1800-talets slut, höjd ca 78, 85x42

Bruksslitage, skadad sargkant på baksidan

Rum 5

Spelbord 1800-talets slut

Budhistorik (7 bud)
2661800
2662608
2661800
2662605
2661800

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.