Skrivskåp 1800-tal

397082

SKRIVSKÅP, bemålat, 1800-tal, snedklaff med bakomvarande skrivinredning, dörrar med bakomvarande hyllinredning, höjd ca 190, 120x50 cm

Renoverat, kompletterat, slitage

Skrivskåp 1800-tal

Budhistorik (4 bud)

2661931
2660673
2660063
2655208
950

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.