Stol förgylld

397081

STOL, 1880/90-tal, gustaviansk stil, förgylld, textilklädd sits, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage, skador

Rum 3

Stol förgylld

Budhistorik (4 bud)

2661585
650
2661418
600
2658071
2656005

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 73 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.