Fasadur 1900-talets andra hälft

397079

FASADKLOCKA, 1900-talets andra hälft, elektriskt, urtavla i form av en tand, diameter ca 65, höjd 97, djup 104 cm

Slitage/färgbortfall, korrosion

Klockor/Ur

Rum 12

Budhistorik

2016-07-24 kl 10:36
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.