Axel Olson oljemålning

397076

AXEL OLSON (1899-1986): "Cassis landskapsmotiv från sydfrankrike", signerad och daterad Axel Olson -51, olja på duk, ca 23x27 cm
UTSTÄLLD: Liljevalchs Halmstadsgruppen 60 år 1989, katalognummer 237

Kundcenter

Axel Olson oljemålning

Budhistorik (7 bud)
2664108
7 400
2664114
7 200
2664108
7 000
2659498
6 800
2656640
2 400

Slutpris SEK:
7 400
706 EUR, 794 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.