Bordslampfot förgylld brons

397074

BORDSLAMPFOT, 1800-talets andra hälft, förgylld brons, dekor med kvinnofigurer och amoriner, höjd ca 49 cm, total höjd ca 71 cm

Omgjord till el

Diverse, Belysning, Metall

Rum 19

Bordslampfot förgylld brons

Budhistorik (8 bud)
2663933
2662745
2659661
700
2659336
500
2658699
450

Slutpris SEK:
210 EUR, 236 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.