Johan Henning Malmström pastell

397073

JOHAN HENNING MALMSTRÖM (1890-1968): Blomsterstilleben, signerad och daterad J.H. Malmström 47, pastell, ca 55x45 cm

Rum 18

Budhistorik (9 bud)
2663531
700
2663530
650
2663095
600
2663093
550
2663090
500

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.