Mats Bäcker "Fredrik Wretman" C-print

397067

MATS BÄCKER (född 1958): "FREDRIK WRETMAN", 2007, signerad och daterad Mats Bäcker 07/09, numrerad 1/3 a tergo, C-print, bildyta ca 113x108 cm

Konst, Fotografi

Rum 3

Mats Bäcker

Budhistorik (1 bud)

2658099
2016-07-19 21:24:55
10 000

2016-07-24 kl 20:39
Slutpris SEK:
10 000
1 007 EUR, 1 144 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.