Skänkskåp 1800-tal

397065

SKÄNKSKÅP, bemålad, 1800-talets mitt, höjd 123, 117x50 cm, nyckel finns

Senare bemålat

Rum 18

Skänkskåp 1800-tal

Budhistorik (15 bud)
2662555
2662556
2662555
2662554
1 800
2662120
1 700

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.