Klaffbord gråmålat

397064

KLAFFBORD, bemålat, 1900-talets början, på pelarfot, med hjul, fotavslut i form av lejontassar, höjd 77, 91x150 cm

Senare bemålat bruksslitage

Rum 21

Klaffbord gråmålat

Budhistorik (14 bud)
2662955
950
2662958
900
2662955
850
2662957
2662955
750

Slutpris SEK:
950
92 EUR, 104 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.