Bordslampa marmor och metall

397062

BORDSLAMPA, metall och marmor, 1900-talets första hälft, höjd inkl lampställning ca 53 cm

Slitage, repor

Belysning, Bordslampor

Rum 7

Bordslampa marmor och metall

Budhistorik (6 bud)
2662550
550
2660982
500
2660982
450
2661201
2660982

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.