Stolar Axet

397051

KARMSTOLAR, 2 st, STOLAR, 8 st, modell Axet, 1900-tal, gustaviansk stil, gråmålade, runda kannelerade ben, träskuren dekor av fleuroner, sitthöjd ca 46 cm

Bruksslitage, olika textilklädda sitsar

Rum 9

Stolar Axet

Budhistorik (28 bud)
2662843
6 400
2662817
6 200
2662602
6 000
2662630
6 000
2662602
5 800

Slutpris SEK:
6 400
613 EUR, 720 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.