Reijmyre champagneglas "Juhlin"

397047

REIJMYRE GLASBRUK, "Juhlin", champagneglas, 12 st., formgivna av Richard Juhlin, höjd 23 cm, originalförpackningar, 6 st för 2 glas vardera medföljer
PROVENIENS: Reijmyre Glasbruk
Skador: Glasens höjd kan variera något

Glas, Servisglas

Reijmyre champagneglas

Budhistorik (20 bud)
2662665
2 400
2662622
2662093
2662621
2662093
1 900

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.