Matbord teak och bok 1960-tal

397042

MATBORD, fanerad i teak, massivt underrede i bok, Sverige, 1960-tal, höjd 74, 110x80, 2 utdragbara skivor vardera cm

Bruksslitage, bordsskiva med ytrepor

Möbler, Belysning

Rum 13

Matbord teak och bok 1960-tal

Budhistorik (5 bud)
2660564
500
2660577
450
2660564
2659367
2656090

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.