Byrå 1900-tal i gustaviansk stil

397041

BYRÅ, 1900-talets första hälft, tre lådor, gustaviansk stil, vitbemålad, höjd ca 90, 87x48 cm

Senare bemålning, slitage

Ändringar/tillägg
Nyckel saknas

Rum 12

Budhistorik (20 bud)
2662150
1 800
2662159
1 700
2662150
1 600
2662149
2661986
1 400

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.