Figurscen oljemålning

397040

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Figurscen, bär signatur N Diaz, olja på duk, ca 90x43 cm

Lagningar, dukskada

Konst, Äldre måleri

Figurscen oljemålning

Budhistorik (15 bud)
2658925
3 800
2658871
3 200
2658090
2 600
2655715
2 400
2655714

Slutpris SEK:
3 800
364 EUR, 428 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.