Sideboard Lackö

397039

SKÄNK, "Lackö", björk, 1900-tal, 3 dörrar med räfflad dekor, bakomliggande hyllplan, 3 lådor, brickmärkt City-Möbler, Tibro, höjd ca 92, 148x41 cm

Bruksslitage

Sideboard Lackö

Budhistorik (5 bud)
2657504
2657503
450
2657020
2655374
2655222

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.