Skulptur brons

397035

LARS SVENNERSTEN (född 1951): Komposition av tjur och stol, monogramsignerad LS, daterad -98, brons, höjd ca 32 cm

Konst, Skulpturer

Monter 14

Skulptur brons

Budhistorik (27 bud)
2662885
2 600
2662882
2 400
2662876
2662881
2662876

Slutpris SEK:
2 600
249 EUR, 293 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.