Speldosa omkring 1900

397027

SPELDOSA, fanérad i valnöt, omkring år 1900, intarsiadekor av blommor, svärtade detaljer, längd ca 58 cm

Slitage, lagningar, repor, skador

Diverse

Rum 7

Speldosa omkring 1900

Budhistorik (15 bud)
2662972
2 400
2662980
2662972
2662977
1 900
2662972
1 700

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.