Nakenmodell oljemålning

397024

EMIL EKROTH ( född 1883): Nakenmodell, otydligt signerad, olja på pannå, ca 29x39 cm

Fack 40

Nakenmodell oljemålning

Budhistorik (7 bud)
2661315
600
2660562
550
2661314
500
2660562
450
2661313

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.