Sybord Karl Johan

397023

SYBORD, mahogny, Karl Johan, invändigt med inredning och spegel, höjd ca 80, 79x43 cm

Slitage, skador

Sybord Karl Johan

Budhistorik (13 bud)
2661321
1 600
2661320
2661319
1 400
2660652
1 300
2660038

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.