Skrivbord England

397021

SKRIVBORD, fanérat i mahogny, England, 1900-talets andra hälft, skinnklädd skiva, höjd ca 76, 135x76 cm, nyckelar och lösa beslag finns

Slitage, skador

Ändringar/tillägg
Lösa beslag och nycklar finns att avhämta vid Utlämningen

Skrivbord England

Budhistorik (7 bud)
2662761
550
2662703
500
2662759
500
2662703
450
2662758

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.