Knut Janson oljemålningar

397019

KNUT JANSON (1882-1966): (2) Landskap, signerade Knut Jansson, varav en daterad 1946, olja på duk resp pannå, ca 19x24 resp 15x20 cm

Fack 2

Knut Janson oljemålningar

Budhistorik (1 bud)

2661247
2016-07-22 22:39:04

2016-07-24 kl 12:24
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.