Bokskåp 1800-tal senempire

397018

BOKSKÅP, valnöt och mahognyfaner, 1800-tal, senempire, höjd 260, 107x49 cm, nyckel finns

Ytslitage, lös del medföljer

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 18

Bokskåp 1800-tal senempire

Budhistorik (15 bud)
2661681
2 600
2661680
2 400
2661619
2660689
2660688
1 900

Slutpris SEK:
2 600
249 EUR, 293 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.