Byrå 1800-tal

397012

BYRÅ, alm, 1800-tal, 3 lådor, nyckelskyltar i mässing, höjd ca 93, 92x46 cm, nyckel finns

Slitage, smärre fanerbortfall, sprickor, övre lås skadat

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämnignen

Rum 5

Byrå 1800-tal

Budhistorik (7 bud)
2661779
2658406
2658405
750
2658404
700
2658403

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.