Karmstolar Karl Johan

397007

KARMSTOLAR, 1 par, fanerade i mahogny, 1800-tal, Karl Johan, sitthöjd ca 48 cm

skador och lagningar

Rum 20

Karmstolar Karl Johan

Budhistorik (9 bud)
2662188
1 900
2662184
1 800
2662187
1 700
2662184
1 600
2658800

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.