Skrivbord enempire

397006

SKRIVBORD, fanerad med pyramidmahogny, 1800-talets andra hälft, senempire, skinnklädd skiva, 2 lådor i sargen, höjd ca 79, 128x64 cm

Slitage, fläckar, nyckel saknas

Skrivbord enempire

Budhistorik (5 bud)
2657286
2657284
700
2655626
650
2654701
600
2654389

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.