Golvlampa

397005

GOLVLAMPA, fot i alm, stomme i mässing, 1900-talets första hälft, höjd ca 160 cm

Slitage

Belysning, Golvlampor

Golvlampa

Budhistorik (6 bud)
2662042
550
2661672
500
2662041
450
2661672
2658253

Slutpris SEK:
550
52 EUR, 59 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.