Karmstolar sengustaviansk stil

397004

KARMSTOLAR, 1 par, sengustaviansk stil, 1900-talets första hälft, sitthöjd ca 44 cm

Slitage, lagningar

Budhistorik (4 bud)

2661577
550
2661576
500
2661575
2661574

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.