Trädgårdsurnor gjutjärn

396988

TRÄDGÅRDSURNOR, 1 par, gjutjärn, 1900-tal, bemålade, hänklar i form av sjöjungfrur, höjd ca 38 cm, diameter 31 cm

Bruksslitage, invändigt med rost

Diverse, Temaauktion, Sommar

Rum 11

Trädgårdsurnor gjutjärn

Budhistorik (7 bud)
2657380
4 400
2660254
4 200
2657380
2657379
2655235

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.