Karl Höglund färglitografi

396967

KARL HÖGLUND (född 1940): Sommardansen, signerad Karl Höglund, 3/150, färglitografi, ca 59,5x41 cm

Konst, Grafik, Temaauktion, Sommar

Karl Höglund färglitografi

Budhistorik (10 bud)
2662547
1 600
2661834
2661833
1 400
2661832
1 300
2661831

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.