Figuriner i jade

396958

FIGURINER, 2 st, HÄNGE, jade, 1900-tal, i form av skurna figurer, höjd ca 4-6 cm

slitage

Orientaliskt, Konsthantverk

Figuriner i jade

Budhistorik (19 bud)
2662162
1 800
2662161
1 700
2662134
1 600
2661951
2662131
1 400

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.