Figuriner i jade 1900-tal

396957

FIGURINER, 3 st, jade, 1900-tal, i form av skurna figurer, höjd ca 3,5-6 cm

Slitage

Orientaliskt, Konsthantverk

Figuriner i jade 1900-tal

Budhistorik (5 bud)
2661881
500
2661401
450
2660892
2658708
2654067

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.