Olof Walfrid Nilsson oljemålning

396955

OLOF WALFRID NILSSON (1868-1956): Norrlandsmotiv, signerad och daterad Olof W Nilsson -48, olja på duk, ca 62x48 cm

Fack 45

Budhistorik (4 bud)

2663058
450
2660978
2660612
2660140

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.