Nils & Kajsa Strinning stringhyllor

396954

NILS & KAJSA STRINNING, 9 stringhyllor, 1900-talets slut, hyllplan i teak, 4 gavlar i vitlackerad metall höjd ca 75, 8 gavlar i svartlackerad metall höjd ca 75, 14 gavlar i svartlackerad metall höjd ca 52,
11 hyllplan längd ca 58, 21 hyllplan längd ca 78, medföljer 4 gavlar i avvikande modell höjd ca 75 cm

Slitage/skador

Budhistorik (28 bud)
2662144
6 600
2662146
6 400
2662144
6 200
2662145
6 000
2662144
5 800

Slutpris SEK:
6 600
665 EUR, 755 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.