Olof Hermelin oljemålning

396953

OLOF HERMELIN (1827-1913): landsväg med figurer samt hus, signerad O. Hermelin, olja på duk, ca 57x79 cm

Krackeleringar

Konst, Äldre måleri

Rum 9

Olof Hermelin oljemålning

Budhistorik (11 bud)
2662113
2655142
2 800
2655140
2 600
2655139
2 400
2655138

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.