Gustav Rudberg oljemålning

396952

GUSTAV RUDBERG (1915-2001): Segelskuta vid Ven, signerad Rudberg, olja på duk, ca 72x74 cm

Konst, Modernt måleri, Temaauktion, Sommar

Rum 4

Gustav Rudberg oljemålning

Budhistorik (11 bud)
2662979
8 400
2662833
8 200
2662240
8 000
2662240
7 400
2661708
7 200

Slutpris SEK:
8 400
846 EUR, 961 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.