Ernfried Wahlqvist oljemålning

396950

ERNFRIED WAHLQVIST (1814-1895): vinterlandskap med figurscen, signerad och daterad E. Wahlqvist, -85, olja på duk, uppfodrad, ca 16x22 cm

Slitage

Konst, Äldre måleri

Fack 47

Budhistorik (17 bud)
2661607
1 300
2661740
2661607
2656895
2656894
950

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.