UNO VALLMAN Tore A Jonassons samling

396949

UNO VALLMAN (1913-2004): Fiskare vid strand i aftonrodnad, signerad Uno Vallman, olja på duk, ca 45x54 cm

Konst, Modernt måleri, Temaauktion, Sommar

Rum 4

Budhistorik (4 bud)

2662200
1 700
2662199
1 600
2658522
2658521

Slutpris SEK:
1 700
163 EUR, 191 USD
Utropspris SEK:
2 400

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.