Golvlampa Pago

396946

GOLVLAMPA, Pago, stomme i svartlackat trä samt mässing, 1950/60-tal, tvåarmad, höjd ca 129 cm

Slitage, fläckar

Belysning, Golvlampor

Rum 20

Golvlampa Pago

Budhistorik (4 bud)

2661689
450
2661687
2661650
2654615

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.