Bokhylla 1950-tal

396937

BOKHYLLA, teak, 1950-tal, nederdel med inredning av hyllplan, höjd ca 162, 85x38 cm

Smärre slitage/skador

Rum 13

Bokhylla 1950-tal

Budhistorik (6 bud)
2656585
500
2656109
450
2655783
2654763
2655782

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.