Äldre grafik

396930

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, motiv med bl a kostymerad dam, mitten av 1800-talet, färglitografier, samtida ramar, ca 32,5x25 cm

Stora fuktfläckar

Äldre grafik

Budhistorik

2016-07-23 kl 16:30
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.