Äldre grafik

396925

FABIO BERARDI (1728-1782): etsning ca 1760, efter Giuseppe Zais, handkolorerad litografi föreställande tidig ångdriven vagn, Tyskland (Nürnberg) 1820/30-tal, båda ramade och glasade den senare med samtida ram och glas, bildytornas mått ca 26x37 och 23x19 cm

Fläckar

Äldre grafik

Budhistorik (1 bud)

2660108
2016-07-21 20:44:13

2016-07-23 kl 19:21
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.