Tulpanevaser porslin

396915

TULPANVASER, porslin, 1800-tal, dekor i underglasyrblått, för 6 tulpaner, höjd ca 24 cm

Ett mindre nagg

Orientaliskt, Porslin

Tulpanevaser porslin

Budhistorik (26 bud)
2661926
8 600
2661871
8 400
2661815
8 200
2661611
8 000
2660826
7 800

Slutpris SEK:
8 600
830 EUR, 943 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.